Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 2309 komentarzy

4wladza

Mariovan - Tego bloga już tu nie ma nie prowadzę go i nie zamierzam go na Nowym Ekranie kontynuować. Kontynuacja bloga jest na bardziej stonowanej i obiektywnej platformie: www.mpolska24.pl Dziękuję wszystkim dotychczasowym czytelnikom za poświęcony mi czas.

ABW vs. Dzieci i młodzież

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ABW straszy nam dzieci, które protestują przeciwko ACTA. Publikuję informacje za portalem narodowcy.net Ze swojej strony mogę potwierdzić, że faktycznie takie zdarzenia mają miejsce faktycznie organizatorzy protestów informowali o takich przypadkach.

"Niedługo po tym, gdy zaczęły się masowe protesty przeciwko ACTA, zaczęły do nas docierać sygnały, że policja interesuje się ich organizatorami. Jesteśmy w posiadaniu wielu relacji młodych osób, które były odwiedzane przez funkcjonariuszy w domach, czy nawet w szkole (tak, wzięto pod lupę również licealistów). Dziś otrzymaliśmy informację, że jeden z organizatorów dostał zaproszenie na rozmowę do… Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

Najścia miały miejsce m.in. we Wrocławiu czy nawet… Szczytnie! Podkreślmy, że nie chodzi o osoby „hakujące” strony rządowe, a o organizatorów legalnych, pokojowych manifestacji ulicznych. Całość działań podejmowanych w ramach manifestacji, czy przy okazji inicjatywy zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum ma charakter jawny, odbywa się publicznie. Skąd więc najścia policji i zainteresowanie ABW?

Wniosek nasuwa się jeden – jest to próba zastraszenia przeciwników rządu. Licealista, którego nachodzą w domu lub w szkole mundurowi, „zapraszany” na rozmowę przez ABW, ma prawo się przestraszyć lub zniechęcić. Albo też dostać zakaz jakiejkolwiek działalności od przestraszonych rodziców. I chyba o to w tym wszystkim chodzi."

Źródło: //narodowcy.net/abw-zajmie-sie-protestujacymi-przeciwko-acta/2012/02/16/

WYKOP: //www.wykop.pl/ramka/1045749/abw-zajmie-sie-protestujacymi-przeciwko-acta/

 

Mój drobny komentarz jako rodzica chłopaka, który również biegał na demonstracje, ale również jako osoby, która starała się pomóc w organizacji tych demonstracji:

Wiecie co powinniśmy jako dobrzy rodzice zrobić?

Nie zakazywać naszym dzieciom protestów, nie chować je pod własne skrzydełka, ale na następne protesty pójść razem z nimi, bo tego wymaga rodzicielska troska o ich przyszłość, i nie chodzi tylko o ACTA ale o KRĘGOSŁUP tych młodych ludzi. A nie chcecie mieć chyba dzieci niewolników i tchórzy, ja przynajmniej nie chcę na kogoś takiego wychować swoich dzieci.

KOMENTARZE

 • Mariovan
  "Nie zakazywać naszym dzieciom protestów, nie chować je pod własne skrzydełka, ale na następne protesty pójść razem z nimi, bo tego wymaga rodzicielska troska o ich przyszłość, i nie chodzi tylko o ACTA ale o KRĘGOSŁUP tych młodych ludzi. A nie chcecie mieć chyba dzieci niewolników i tchórzy, ja przynajmniej nie chcę na kogoś takiego wychować swoich dzieci."

  5 i podpisuję się pod Twoim pomysłem dwoma rękami. Chodźmy na demonstracje całymi rodzinami.

  Pozdrawiam
 • Reżym okupacyjny brzydko się chwyta
  i marnie skończy.
  A z nim tak samo jego przydupasy i hycle.
 • @autor
  I tak trzymać ! Pozdrawia organizator protestów :)
 • @Andrzej Wiśniewski 23:06:33
  :)
 • @Łażący Łazarz 20:33:01
  :)
 • I co w tym dziwnego ?
  To przecież standardowa procedura w państwie totalitarnym.
  Swoją drogą ciekawe, czy ABW też nachodziła "oburzonych" z Liceum im. Jacka Kuronia ? ;)))
 • Wychowujmy!
  Podpisuję się pod takim wychowywaniem młodych!!! Skądś (skądeś?) wzory muszą brać! A wizyty i "zapraszanie" na rozmowy oczywiście jest formą straszenia! Ma to może jedną stronę dobrą - młodzi sie hartują. Pierwsze doświadczenia. Wspierajmy młodych w ich inicjacjach politycznych!
 • kropla drąży skłałę
  byłem uczestnikiem Marszu Niepodległości w Warszawie wraz z dziećmi i ich przyjaciółmi którzy byli świadkami wspaniałego, patriotycznego wydarzenia i właśnie dzięki temu ich rodzice dowiedzieli się o bandyckim zachowaniu policji i manipulacjom Telaviwzji.
  Już po powrocie do swego miasta policja urządziła obławę na powracających z Warszawy na dworcu PKS i spisywała bez podania przyczyny wszystkich, którzy mieli symbole narodowe.
  Tak też jest to zamierzona demonstracja siły, która ma służyć zastraszeniu Narodu
 • @Mariovan 23:41:16
  Komuniści z UB w 46 roku zamordowali 17 letnią Inkę. Jak można nazwać agencję rządową , która inwigiluje i zastrasza nasze dzieci. Na razie zastrasza a co pędzie później?
 • Media
  A w mediach głównego nurtu nic na ten temat. Pewnie jakby wszystkie te inwigilacje ujrzały światło dzienne, Tusk straciłby jeden ze swoich atutów - straszenie Kaczyńskim.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej