Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 2309 komentarzy

4wladza

Mariovan - Tego bloga już tu nie ma nie prowadzę go i nie zamierzam go na Nowym Ekranie kontynuować. Kontynuacja bloga jest na bardziej stonowanej i obiektywnej platformie: www.mpolska24.pl Dziękuję wszystkim dotychczasowym czytelnikom za poświęcony mi czas.

Orzełek wraca na koszulki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tylko dlaczego trzeba było wysiłku całego społeczeństwa?!

Polski Związek Piłki Nożnej po rozmowach ze sponsorem technicznym – firmą Nike – podjął decyzję o przywróceniu godła narodowego na koszulki reprezentacji Polski w piłce nożnej.

W ciągu dwóch tygodni, które minęły od zaprezentowania nowych strojów reprezentacji PZPN wysłuchał bardzo uważnie wszystkich opinii kibiców, przedstawicieli mediów, instytucji i osób związanych z piłką, które wypowiadały się na temat  strojów z nowym logotypem reprezentacji. Skala dyskusji oraz zaangażowanie jej uczestników, były dla PZPN wyraźnym sygnałem, że nie wyobrażają sobie  koszulek reprezentacji bez godła narodowego. Zważywszy na wagę problemu i rozmiar, jaki przybrała publiczna dyskusja zdecydowano
 o tym, aby reprezentacja Polski występowała w koszulkach z orzełkiem.

„Przez ostatnie dwa tygodnie nad wyglądem koszulek reprezentacji dyskutowała cała Polska. Wysłuchaliśmy uważnie wszystkich opinii. W tej sprawie popełniliśmy błąd. Godło narodowe nie powinno zniknąć z koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej, która jest dobrem nas wszystkich. Dziś możemy tylko przeprosić, że do takiej dyskusji w ogóle doszło” – powiedział Grzegorz Lato prezes PZPN.

Firma Nike w pełni popiera decyzję o ponownym umieszczeniu godła narodowego na koszulkach reprezentacji Polski.  Nike rozpoczął intensywne prace, aby  jak najszybciej dostarczyć zawodnikom oraz kibicom nową wersję koszulki i replik piłkarskich.

16 grudnia reprezentacja Polski zagra w koszulkach z orłem podczas meczu towarzyskiego
 w Turcji.

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie dziękuje firmie Nike za współpracę, wsparcie polskiej piłki nożnej oraz dostarczanie reprezentacji sprzętu sportowego najwyższej jakości.

(pzpn.pl)

KOMENTARZE

 • Lato, lato, mieszka w drzewach Lato, lato, w ptakach śpiewa Słońcu każe odkryć twarz Lato, lato, jak się masz
  Tak kiedyś śpiewali jak młody Grzesiu Lato jeszcze się wznosił. Dziś urósł, i boksuje. A to nie jego dyscyplina. Przegra.
 • Kurwa mać !!!!
  "Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie dziękuje firmie Nike za współpracę,(...)"

  Polski Związek Piłki Nożnej - tfu !!! - przede wszystkim powinien przeprosić Polaków.
  Nie wiem jak tam było z piłkarzami, czy protestowali przeciwko wykastrowanym koszulkom ale jeśli nie - to też powinni przeprosić Polaków i wszystkich kibiców.
  Dziady i wszarze jesteście - PZPN i kopacze. Koniec - żadnego meczu z reprezentacją już nie obejrzę choćby sobie wytapetowali ciuchy orzełkami.
 • Kocham nasze insygnia, niekoniecznie świeckie. Stanowiące o Polsce.
  ME w Polsce, a nasi reprezentanci bez orzełka na piersi? Lato sprzedał się?
 • ...
  Łaski nie robią, ale starają sie aby to tak wyglądało. Oj utarli kibice nosa, a dla mnie to juz zawsze będzie ZPN.
 • @contessa
  Tak jest!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej