Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 2309 komentarzy

4wladza

Mariovan - Tego bloga już tu nie ma nie prowadzę go i nie zamierzam go na Nowym Ekranie kontynuować. Kontynuacja bloga jest na bardziej stonowanej i obiektywnej platformie: www.mpolska24.pl Dziękuję wszystkim dotychczasowym czytelnikom za poświęcony mi czas.

Sprzedam program partii!!! SALE -90%!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowo się rzekło, w poprzednim wpisie obiecałem się zająć produktem o... przepraszam "programem" Ruchu Palikota, więc się zająłem. I pytanie, czy można sprzedać g... zawinięte w papierek a wielu będzie się zachwycać smakiem czekoladki?

W moim poprzednim wpisie na temat pompowania Ruchu Palikota, związanych z nim dziwnej sekwencji zdarzeń i jeżących włos na głowie działań PKW obiecałem przyjrzeć się "programowi" Ruchu Palikota. Na wstępie kilka uwag natury ogólnej.

Zdumiewa mnie naiwność moich rodaków, po 20 latach rolowania nas przez "układ okrągłego stołu". Zabetonowaniu sceny politycznej, wielu z nich chce głosować na krew z krwi tychże polityków. Palikot szemrany biznesmen kupujący Polmos za pieniądze Polmosu jak opisywał to ... . Naginający prawo, kłamiący, niszczący wszelkie wartości zdobywa popularność jak celebryta. Pytanie, czy nasi rodacy już tak zdurnieli za przeproszeniem czy po prostu są produktem marketingowym 20 lat transformacji i dostają produkt na miarę tej transformacji? Co się najlepiej dziś sprzedaje? Na czy można robić kasę w naszym kraju? Na masówce, badziewiu, taniosze i tandecie. Tak jak nie stać dużej części Polaków (co nie jest winą ich samych tylko w większości polityków takich jak Palikot) na porządne rzeczy więc kupują chińszczyznę, tak po 20 latach transformacji nie stać części z nich na PRZECZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM I PRZEANALIZOWANIE NAJBARDZIEJ PRYMITYWNEGO PROGRAMU POLITYCZNEGO. Programu Palikota. Palikot to zrozumiał i przyglądając się jego "programowi" mogę stwierdzić, że jest to produkt nie stworzony, bo jest w tym jakiś zamysł dla Polski, to produkt marketingowy poprzedzony dokładnymi badaniami by pozyskiwać poszczególne grupy osób w myśl zasady dla każdego coś miłego.

Ale przejdźmy do meritum. Z tym produktem marketingowym zrobiłem rzecz następującą, wyrzuciłem nowomowę i gadanie blebleble i skupiłem się na konkretnych propozycjach Palikota i dodałem do nich swój własny komentarz. I zastanówcie się Państwo, czy te propozycje coś wnoszą w dobę kryzysu. Czy to są propozycję, na miarę wyrwania Polski z objęć kryzysu i prawdziwego dramatu, który nam się szykuje. Źródło dokumentu na stronie Ruchu Palikota.

Niebieski i czerwonemoje przypisy do produktu.

Nowoczesna Polska – o co walczymy?
Pomijam zupełne bzdury taka nowomowa, która nic konkretnego nie wnosi jak i większość tego "programu".

Nasz program dla "antyklerykałów":

 1. Likwidacja finansowania Kościoła z budżetu, w tym likwidacja funduszu świadczeń kościelnych.
  Już nie będę się czepiał, że czegoś takiego jak FŚK nie ma, jest FUNDUSZ KOŚCIELNY, dla palikociarzy link do danych z wikipedii, żeby wiedzieli na co idą pieniądze. Przy czym należy zaznaczyć, że większość z tych sum wydatkowanych jest na renowacje i utrzymanie zabytków sztuki sakralnej. Inne wydatki osobowe w tym lekcje religii są z innego tytułu umowy konkordatowej obejmującej jak i FK WSZYSTKIE RELIGIE w Polsce nie tylko Kościół Katolicki.W 2010 wydatki wyniosły: 86 336 000. przy budżecie państwa 300 mld. Dojdą do tego inne wydatki z innych tytułów ale nie ma szans by osiągnęły pisane 5 mld tylko wielokrotnie mniej.
 2. Lekcje Religi (pisownia oryginalna!!! ORTOGRAFIA, wybaczymy? wybaczamy ... dajmy im szansę) powinny ze szkół wrócić do kościołów.
  Kompletny idiotyzm strzelany w kolano rodziców, dla których WYGODNE jest, że dzieci mają religię w szkole. Jeżeli jestem za utrzymaniem religii w szkole to tylko z tego powodu. Z innych powodów lepiej by było jakby były w salach katechetycznych.
 3. Uchylenie decyzji komisji majątkowej
  Czy Ruch jest za oddaniem zagrabionej własności, czy przeciw? Czy jest za reprywatyzacją czy przeciw? Prosiłbym o jasną odpowiedź.
 4. Zakaz udziału osób duchownych w uroczystościach świeckich
  Dlaczego? Czym się różnią od polityków lub od nas obywateli? Jak ludzie chcą to czemu to zakazywać? Z jednej strony hasełka walki o wolność a z drugiej jej ograniczanie. Albo rybki albo akwarium!
   

Sprawy światopoglądowe

 1. Legalizacja związków partnerskich
 2. Liberalizacja miękkich narkotyków
  Tylko niech warunkiem będzie, że używający narkotyków, zostają wyłączeni z ubezpieczenia zdrowotnego lub niech płacą więcej, bo nie widzę powodu by z moich pieniędzy byli leczeni jak przejdą sobie na twardsze.
 3. Liberalizacja ustawy aborcyjnej
 4. Finansowanie z budżetu liberalnej ustawy o in vitro
  W imię czego? To nie jest metoda leczenia! Sfinansujecie mi na emeryturę Karaiby, bo ja też chcę? Co z dziećmi z domów dziecka? Nie lepiej promować adopcję? Czy zbadano niebezpieczeństwa genetyczne?
 5. Takie same pensje kobiet i mężczyzn
  A gdzie wolny rynek, chcecie z jednej strony "pomagać" przedsiębiorcom a z drugiej ingerować w rynek?
 6. Dostęp o środków antykoncepcyjnych za darmo
  Specjalnie opuściłem jak widać punkt 1, 3 by przy punkcie 6 zadać jedno pytanie. W świetle bomby demograficznej jaką mamy za pazuchą, jak szanowny Ruch Poparcia P...a ma zamiar wspomóc procesy demograficzne. DZIŚ NIE MA POWAŻNIEJSZEGO WYZWANIA NIŻ DEMOGRAFIA, która uderzy w MŁODZIEŻ-do czego przyczynił się Palikot. Czy to oznacza, że RPP chce dalej systemowo karać rodziny z dziećmi, które to dzieci utrzymywane dużym wysiłkiem ich rodziców mają dodatkowo utrzymywać darmozjadów(w sensie demograficznym i emerytalnym) homoseksualistów? Jak macie Państwo zamiar promując maksymalnie konsumpcyjny styl życia uratować system emerytalny? WPROWADZAJĄC PRZYMUSOWĄ EUTANAZJĘ? To ostatnie proponuję w pierwszej kolejności wypróbować na sobie.Uzupełnienie cytat z komenta: bezkropki: "Ci, którzy mają chcicę niech se chcicują za swoje!"
 7. Dostęp za darmo do Internetu
  Co z firmami, które się z tego utrzymują? Czy będzie to finansował budżet państwa czy kto? Ile to będzie kosztować? Czy Palikotki wiedzą, że w myśl orzeczenia ich ukochanej Brukselki (UE) darmowy internet dany przedsiębiorcom to niedozwolona pomoc publiczna?

Walka z biurokracją (Hasełka i nic więcej, jak one się mają do narzuconego jarzma z Unii Europejskiej? MYŚLEĆ!!!)
Nasz program:

 1. Zasada milczącej zgody. Ok.Konkrety proszę.
 2. Oświadczenia zamiast zaświadczeń. Ok.Konkrety proszę.
 3. Jawność dokumentów urzędowych. Ok.Konkrety proszę.
 4. Powołanie w Parlamencie komisji stałej do walki z biurokracją
  Idiotyzm, kolejna Komisja nic nie mogąca, nie mająca na nic wpływu, tylko biorąca kasę. Proponuję poczytać prawa Parkinsona może coś do kogoś dotrze.
 5. Odpowiedzialność urzędników za podejmowanie decyzje.
  Konkrety proszę.

Naprawa Polityki (tu jest we wstępie parę smaczków)
Stąd całkowity brak programów(to ma być program?), woli zmian(hasełka bez poruszenia jakiejkolwiek ważnej zmiany), interesujących osób w polityce(czy Palikotowi chodzi o tego młodego z Garwolina? ja dziękuję za takie nowe twarze :), szczególnie w Sejmie )

, ale także brak nowych ludzi, przedstawicieli nowej generacji( w wykonaniu RPP to byłaby degeneracja). Jeśli nawet się pojawią, to nie odgrywają żadnej roli(wypowiedź Palikota o nie dostaniu się do parlamentu tego orła daje mi przynajmniej pewien dysonans poznawczy link na potrzeby palikociarzy co to jest dysonans) i szybko upodobniają się do swoich starszych i bezbarwnych kolegów (jak bardzo Palikot upodobnił się do Donka i ekipy). Dzieje się tak dlatego, że to dla nich jedyna szansa awansu i kariery – nie narażać się szefowi. Dla obywateli oznacza to jednak, że nie mogą oni dokonywać wyboru między realnymi partiami, leczy jedynie pomiędzy liderami (Pyszne zdanie, ktoś kto nazywa partię swoim imieniem skazuje tą partię na dożywotnie WODZOSTWO, trzeba być niezłym megalomanem(odnośnik dla wyborców Palikota żeby się nie pogubili co to znaczy)).No dobra dość tych złośliwości wracamy do poważnych spraw - produktu nie nowomowy.
Nasz program:

 1. Likwidacja Senatu i ograniczenie liczby posłów do 360. Jak dla mnie może być i 100 czemu do 360, wiąże się z tym jakiś przemyślany plan, czy tak z brudnego palucha wyssane?!
 2. System mieszany w ordynacji wyborczej: 50% mandatów z systemu partyjnego, z metody większościowej, i 50% z okręgów jednomandatowych, a więc z systemu niepartyjnego.
  Albo jedno albo drugie. Palikot chce mieć ciastko i zjeść ciastko, nie zrazić wyborców partyjnych zachować wpływ jak i przyciągnąć pseudojowowców.
 3. Kadencyjność funkcji politycznych – w tym partyjnych
  Ciekawe jak zmieni się nazwa partii jak np. Tylkowski zostanie prezesem: Ruch Poparcia Tylkowskiego? Palikot to hipokryta czy idiota, a może idiotów szuka? (Link dla palikociarzy)
 4. Możliwość odwołania się od decyzji sądów i innych ciał partyjnych do sądów powszechnych jako egzekwowana praktyka, a nie bierne prawo.
  Od kiedy to Państwo ma wtrącać się w prywatne sprawy partii? Nie pachnie to totalitaryzmem?
 5. Finansowanie partii przez obywateli
  PEŁNA ZGODA, ale z zakazem finansowania przez firmy i z limitami i przy przekazywaniu przy okazji pit!!!

Gospodarka jest najważniejsza Nareszcie prawie na samym końcu

Nasz program:

 1. Podatek liniowy 3x18
  wyimek z wstępu do tej części: Wprowadzenie podatku liniowego jest ważnym, ale nie kluczowym dziś postulatem w polskiej gospodarce! Będziemy go promować, lecz jest kilka spraw o bardziej doniosłym znaczeniu.(To po co umieszcza ten punkt w programie, jestem za a nawet przeciw?!)
 2. Deficyt budżetowy – obniżenie o połowę w ciągu dwóch lat
  JAK?! Boicie się powiedzieć, że chcecie zwalniać? vide uwagi do pkt 3.
 3. Ograniczenie wydatków na armię, Kościół, partie polityczne. Likwidację decyzji komisji majątkowej i zasad funkcjonowania wielu działów administracji, likwidacja funduszu świadczeń kościelnych. Połaczenie(ort.)ZUS-u i KRUS-u. To może dać około 20 mld oszczędności rocznie.
  Jakieś wyliczenia? Poproszę o szczegółowe kalkulacje ile na czym? Wyssane z brudnego palucha 20 mld złotych. Wyrzeczenia, co z ludnością rolniczą na żebry po obłożeniu jej ZUS? Lepiej ZUS zmienić na KRUS niż odwrotnie. AD. punkt 2. JAK Obniżyć deficyt? 20 mld to dopiero 1/5 kwoty deficytu!!!
 4. Zmiana formuły ministerstwa gospodarki na formułę ministerstwa przedsiębiorczości Siłą naszej gospodarki jest duża liczba małych firm. Istnieje potrzeba ciągłego premiowania przedsiębiorczości i sprawdzania, jakie bariery są źródłem trudności.
  To jeszcze żeście nie sprawdzili a już chcecie władzy? Z czym do ludzi?
 5. Promocja Polski
  Ani słowa na temat: JAK?! Macie pomysł poza pokazywaniem we wszystkich tv świata latającego Palikota z penisem?
 6. Połączenie KRUS-u i ZUS-u oraz wprowadzenie nadzoru korporacyjnego, takiego jak dla spółek giełdowych, dla połączonego ZUS-u Utrzymanie odmiennych stawek dla rolników nie musi oznaczać dwu oddzielnych administracji.
  (Przekładanie z jednego koszyka do drugiego, urzędników przeniesie, to nie rozwiązanie systemowe!!! Tworzenie jednej wielkiej organizacji to już praktykowane było wielokrotnie w korporacjach przynosi często wręcz odwrotne skutki i zaczynają się schody organizm firmowy zaczyna coraz bardziej szwankować i coraz więcej kosztować, efekt skali w tym przypadku nie zostanie osiągnięty i koszty nie zostaną obniżone, a wręcz wzrosną)
 7. Wydłużenie wieku emerytalnego poprzez wzrost świadczeń za dłuższą pracę Polacy pracują za krótko. Jesteśmy krajem najmłodszych emerytów i tego nie da się utrzymać – także w interesie następnych pokoleń. Zamiast karać ludzi dłuższym okresem pracy, lepiej ich zachęcić proporcjonalnym wzrostem emerytur w wypadku dłuższej pracy. Konieczne jest także ograniczenie uprzywilejowania służb mundurowych. Nie może być tak, że młodzi, wykształceni, w pełni sprawni ludzie przechodzą na emeryturę.
  JAKIE KONKRETNIE PROPOZYCJE?! Do jasnej cholery!
 8. Wiele drobnych zmian, czyli wprowadzenie w życie projektów Komisji Nadzwyczajnej Przyjazne Państwo
  (Przy szczególnym położeniu nacisku na te propozycje lobbingowe wielkich korporacji z Komisji Przyjazne Państwo??? By żyło się ... im lepiej?)
  Kultura i armia
  Nasz program:
 1. 1% na armię, zamiast 2% wydatków z budżetu
  Zabić chcecie kolejną branżę? Zbrojeniówka i wojsko uwaga nie głosować na nich ;) Znacie towarzysze takie powiedzenie? Chcesz pokoju szykuj się do wojny. Chyba, że Palikot chce nas oddać od razu w łapy np. Rosji co w sojuszu z Maksymiukiem wcale nie jawi się jak jakaś niedorzeczność.
 2. 1% na kulturę co roku jako wydatek z budżetu
  Na Biedronia i ich książeczki o homosiach dla przedszkolaków? O taką kulturę Wam chodzi? W tym momencie ja oświadczam w d... mam taką kulturę.Niech to nasze kieszenie podobnie jak w przypadku partii politycznych decydują kto nam odpowiada.

I to już koniec.

Jak widzicie Państwo, wiele tego nie ma. Ekipa Palikota się nie wysiliła się specjalnie. Akurat na tyle by dostosować produkt do swojej grupy docelowej. Wiele osób znajdzie w tym czymś pojedyncze hasełka coś chwytliwego. To nie szkodzi, że znaczenie tego punktu jest marginalne w wyzwaniach jakie przed nami stoją. Palikot po prostu chce zmanipulowanym i wyłączonym z myślenia ludziom sprzedać kolejny produkt. A to, że nie działa?A kto by się tym przejmował, że nie działa przecież został kupiony na takiej przecenie ... zdrowego rozsądku.

 

PS. Z przyjemnością obejrzałbym rozmowę np. Tomka Urbasia lub Przemka Wiplera z tym pajacem Palikotem na tematy gospodarcze. W najważniejszym temacie właśnie gospodarki nie ma on nic do powiedzenia, w Komisji PP zajmował się lobbowaniem, a nie robotą.

Jak Państwo chcą zobaczyć program z prawdziwego zdarzenia i zrobione do tego studium wykonalności to zapraszam dodatkowo do innych materiałów Ruchu Wolność i Godność.

Jeżeli w tych wyborach chcą Państwo oddać swój głos na kandydata merytorycznego, rzetelnego,  z pomysłami i wiedzą i nie chcecie się wstydzić to z czystym sumieniem polecam Przemka Wiplera, którego mam zaszczyt znać osobiście. Klasa człowiek, z dużą wiedzą i prawdziwym zapleczem młodych fachowców, co jest bezcenne. Jeszcze żaden kandydat w Polsce nie miał takiego zaplecza merytorycznego. Po prostu jak ktoś chce głosować to niech głosuje rozsądnie na ludzi, którzy mają chęci, wiedzę i wsparcie merytoryczne, którzy mogą coś zmienić. Przemek jest taką osobą w Warszawie i nie ma tu znaczenia z jakiej listy startuje. Porównajcie sobie zaplecze Palikota z zapleczem Przemka Wiplera.

KOMENTARZE

 • @Polonia
  To nie ja :) To admini lubieżniki obnażają produkt Palikota :) pewnie żeby nie robić reklamy RPP ;)
 • @Polonia
  Z góry przepraszam za następujące dalej słownictwo. Wrażliwi - nie czytać.
  Cycki to pendant do Waligrzmota.
  A co do tekstu to mam tylko jedną uwagę/podkreślenie: tak, antyka za darmo. A na leki p.nowotorowe kasy nie ma. W znajomym szpitalu podłoga połatana metalowymi listwami (niezgodnie z przepisami, zdrowym rozsądkiem i bezpieczeństwem), bo nie ma kasy na remont. Części SOR-ów (szpitalny oddział ratunkowy dla ludzi w stanei zgrożenia życia) grozi zamknięcie. Kretyn, który w tej sytuacji pinkoli o antyka za darmo winien dostać w pysk. Ci, którzy mają chcicę niech se chcicują za swoje! Chyba, że przyjmiemy, żeby każdemu finansować jego hobby. To ja poproszę o nowy szybowiec i żeby to było wpisane w porgram pana Pierdzismroda.
 • @Mariovan
  Wulgarnością - trafili w sedno. Koń jaki jest każdy widzi. Pali*uj działa dokładnie według zasady "są cycki jest okejka". Co gorsze, wprowadza ten standard do polityki a ludzie to łykają - TO jest przerażające a nie fakt, że ktoś to zailustrował (fakt że sposobem nie-teges).
 • @bez kropki
  Uzupełniłem :) o: Ci, którzy mają chcicę niech se chcicują za swoje!

  Dzięki za uwagi miałem więcej ale nie chciałem, żeby notka znowu była zbyt długa.
 • @Polonia
  A gdzie obnażenie? ;)
 • @Mariovan
  "A gdzie obnażenie?" - To chyba pointa "programu" pana Walikonia.
  [Przepraszam za wulgaryzmy - po prostu słownictwo stosowne do omawianego obiektu. (Jakby co, możesz wywalić koment.)]
 • @Polonia
  Zalinkowałem na stronie Ruchu Palikota na FB ;)
 • @Mariovan
  "Zalinkowałem na stronie Ruchu Palikota na FB ;)" - Coś Ty zrobił?!;) Znowu nam serwery obciążą!
  ;)
 • @all
  Swoją drogą proponuję linkować do tego na stronach RPP, bo reszta to wie jakie to g... jest. A tam ziemia dziewicza.
  Jak ze sprzedawcami butów co pojechali do Afryki ;)
 • @bez kropki
  Wiesz ja z tych 2 sprzedawców butów to jestem tym co mówi:
  Jaki to rynek. Dziewiczy. Tu w Afryce nikt nie ma butów przysyłajcie 10 kontenerów ;)
 • @Mariovan
  Linkowanie u RPP (rozumiem, że nie Radę Polityki Pieniężnej masz tu na myśłi - hihi) to DOBRY pomsył!!
 • @bez kropki
  Róbcie wrzuty ;)
 • @Łażący Łazarz
  Rozumiem obiekcje Polonii. Cieszę się nie bez ulgi, że nie dałeś obrazka najbardziej właściwego czyli d* Maryni ;) (program Sadzistolca i jego priorytety mam tu na myśli).
 • @Łażący Łazarz
  Lepiej dla męskich czytelników. Myślał pan o tym, jak czują się kobiety?
 • @anick
  Iiii tam;) przeżyjemy. Pod warunkiem, że się ŁŁ nie rozbestwi zanadto;).
  Ryzykuję w/w zdania z tego powodu, że w naszej polityce mają miejsce zjawiska bardziej wulgarne i poniżające dla kobiet niż fotka cyców (n.b. dopóki Polonia o tym nei napisała, ja nawet nie zauważyłam). Co więcej zachodzą w naszej polityce zjawiska znacznie bardziej niebezpieczne dla ogółu rodaków i samych podstaw państwowego bytu... Co oczywiście nie znaczy, że pochwalam pornografię i nie apeluje o powsciągliwość ilustratorską;).
  (Jakem baba - mniej mnie obruszają cyce niż gdyby miał tu być Smrodzikoci atrybut, ten tam gumowy.)
 • wywiad w polsacie
  urzekła mnie historia p. który z podnieconym głosem opowiadał w wywiadzie z gugałą że TYLKO NIEMCY! Niemcy naszymi zbawicielami! to musi być nasz stategiczny sojusznik!

  ten proniemiecki entuzjazm wydal mi się cokolwiek podejrzany... ten facet naprawde tak mysli czy ktos mu pomaga finansowo by tak myślał? jakis drobny lobbing i kształtowanie "polskich" "elit" politycznych?..
 • Autor
  Debata, o której napisałeś Palikota rozłożyłaby na łopatki. Niestety trafił na podatny grunt, umoszczony przez tvny i inne łżemedia. Bezrozumne polactwo na niego zagłosuje.
  Ręce mi opadły, gdy w rozmowie z lekarzem chirurgiem (sic!) dowiedziałem się, że będzie on głosował na Palikota, boto jest właśnie nowasiła, nowa wartość. Nie potrafię tego zrozumieć, po prostu. Jak widzisz głupota ludzka nie zna granic. Pozdrawiam.
 • To zagranie nie fair :)
  któż nie złapie się na lep "cycków" ?

  A modlitwie chyba nie zaszkodzi para (...). Oseski za nimi przepadają.
 • Proszę bardzo o zakrycie gołości.
  Kogo Państwo chcecie w ten sposób przyciągnąć? urbanofilów?
  To, może od razu zmieńcie nazwę na NIE.
 • x
  Najlepsze w tym wszystkim są cycki. Podobne studium można zrobić dla innych wypocin. Nie wspomnę o wypocinach wiodących. Owoce Palikocie są widoczne, jak i cała jego "kariera". To wystarczy, zamiast się zastanawiać, czy ten Pan zamierza zrealizować, choć 7,3% tego co sam napisał. Poza tym, jedno chcieć (7,3%), drugie móc (4,2%), trzecie zrobić to (1,1%). I to by było na tyle.

  Pozdrawiam
 • UBRUDŻ SWOJ KCIUK ! (dowolnie !!!)
  UBRUDŻ SWOJ KCIUK ! (dowolnie !!!)
  ODCIŚNIJ NA ROGU KARTY WYBORCZEJ ! PRZERWIJ W POŁOWIE TEN ZNAK. ZACHOWAJ ODERWANY SKRAWEK.


  1. Odciśnij cały KCIUK na narożniku Karty Wyborczej
  (oraz, jak chcesz - obok postawionego znaczka wyboru "x"- ale już część swojego odcisku kciuka).


  1. Napisz przy odcisku nazwisko na które głosowałaś(eś) i Nr komisji.
  (zaczynając od rogu karty !)

  2. Oderwij-oddziel, część tego narożnika, tak aby zachować ją sobie (w połowie ale całym numerem komisji). Tą część zachowaj !!!  3. Szybko (i tylko raz !) zawiadom tego na którego głosowałeś. Niech zliczy Twój głos.
  Nie zaniedbaj !!! Nie musisz podawać swoich danych. Czekaj na komunikaty wbranych posłów.


  ____________________________________________

  Forma powiadomień dowolna, telefon, osobiście, pewny Ci pośrednik etc. Nadal, zatrzymaj urwaną część narożnika - nikomu jej nie przekazuj - czekaj.
  Masz nie do zafałszowania dowód, na własny wybór!
  Masz relikwię ! Masz tajne wybory a jednocześnie można odnaleźć Twój głos. Nie obawiaj się identyfikacji - bez zestawienia obu części jest niemożliwa ! Nikt nie może Cię zastraszyć szantażować itp.

  Zliczone głosy (przez wybranych posłów ) mają niezbite potwierdzenie (do czasu komisyjnego zniszczenia kart), masz je "przy sobie". Tylko chciej się ruszyć i powiadomić o własnym wyborze. Zrobisz to będąc odpowiedzialnym OBYWATELEM. Bądź czujny. Bądź w kontakcie z wybranym posłem,

  System niejest niczym nowym, zawiera proste elementy - sprawdzone powszechnie i znane. Prze-analizuj - nieznajdziesz prostszego i skuteczniejszego systemu, bardziej niezawodnego, bardziej dającego możliwość weryfikacji. A zliczanie wyników (weryfikacja wyników) dokonane będzie "nogami wyborców" - potrzebni tylko odbiorcy informacji.

  Oczywiście każdy inny sposób można stosować dodatkowo.

  ________________________________________________

  Rozpropaguje ! TO niejest agitacja wyborcza ( może trwać i w "ciszy wyborczej też) Dotyczy tylko, godnego sposobu oddania głosu, otrzymania potwierdzenia nie-do-zafałszowania, umożliwia też powtórną weryfikację wyników !!!

  Powodzenia Polacy.
  NE-owcy - pokażcie kim naprawdę jesteście.
  _________________

  obrazek też fajny , pozdrawiam ,*5 !
 • OT, ale BARDZO WAŻNE!!!!
  Mariovan!
  Dzięki wielkie za wykonaną pracę. Czytajac czuje rozpacz, bo palikocia propagacja przez media do Twoiej rzetelnej informacji ma się jak Himalaje do kreciego kopczyka (w kwestii dostępności medialnej). Teraz juz tylko kryterium uliczne...

  Mimo to wrzucam tu (powielam swoj "komentarz"), bo tylko to jeszzce jest mi dostępne.

  SPOSÓB na UNIEMOZLIWIENIE fałszerstwa metodą dostawienia krzyżyka - wystarczy wziąć ze sobą kawałek świeczki i przejechać po pozostałych czystych okienkach! Cudownie proste, a przez to genialne!!!

  Namawiam Państwa, aby zamieszczać tę informację gdzie tylko można.
  Kodeks wyborczy nic przecież o bezbarwnym sladzie stearyny nie pisze i głos MUSI być ważny.

  **************************
  Podałam tę informację w kilku miejscach - nie budzi większego zainteresowania, czego nie rozumiem. Dlaczego ludzie nie są zainteresowani prostym, skutecznym, bezkosztowym sposobem zabezpieczenia się przed fałszerstwem?
  Czy jest to za mało DOSTOJNA metoda zapobiegania przekrętom?
 • BA!
  http://www.youtube.com/watch?v=r9KGSsud9go
 • --- piękne cycki --
  -- schowaj cycki GARB będzie bardziej MORALNY
 • Śliczne.
  Śliczne cycuszki !!!i
 • anarche
  Bardzo dobre! Biorę świeczkę! Przejedziesz od góry do dołu i muszą wziąć specjalnego pisaka!:P Ciekawe, czy mają?

  Pozdro
 • @anarche: http://4wladza.nowyekran.pl/post/29275,sprzedam-program-partii-sale-90#comment_241565
  http://czarny.nowyekran.pl/post/28950,toskobus-nowa-akcja-kibicow#comment_241698
 • @Torin
  Trzeba zadbać żeby NIE MIELI ! To rola mężów zaufania (i żon).
 • @all
  w związku z ciszą wyborczą proszę nie komentować do niedzieli do 21

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej